W czym chodzić – Reebok Classic Leather

on

Kolejne kicksy, które polecamy to Reebok Classic Leather, czyli kolejny model zaczynający swoją historię jako but do biegania w latach osiemdziesiątych, a obecnie będący popularnym modelem „na miasto”. Co wyróżnia Reeboki, to wykonanie ze skóry licowej. Większość popularnych modeli retro runningowych Asics czy New Balance, to połączenie zamszu z materiałem, klasyczne CL LTHR to biała lub czarna skóra licowa. Oczywiście obecnie dostępne są różne wariacje zarówno kolorystyczne, jak i materiałowe, ale najpopularniejsze wersje to te monochromatyczne.

Historia
Classic Leather powstały na fali mody na jogging na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Pierwsze CL LTHR pojawiły się w 1983 roku. Bardzo dobra amortyzacja i ponadczasowy wygląd sprawiły, że buty szybko stały się niezwykle popularne. Na ich podstawie powstały model Royal Classic Jogger wykonane z zamszu i materiału.

Wygoda i jakość wykonania
Jeżeli poczytacie recenzje tych butów, to najczęściej powtarzanymi słowami są wygoda, łatwość czyszczenia i trwałość wykonania. Skóra licowa jest zdecydowanie łatwiejsza w pielęgnacji o zamszu, a przy prawidłowej konserwacji buty będą nam służyć bardzo długo.

Z czym nosić?
Czarne i białe Classic Leathery będą pasować do wielu stylizacji. Mężczyżni mogą je zakładać praktycznie do każdych casualowych spodni, od dżinsów przez joggery po chinosy. Kobiety natomiast bardzo chętnie łączą białe z mniej oficjalnymi sukienkami i spódnicami. W internecie znajdziecie mnóstwo stylizacji w których występują te sneakersy.

Modele ze skóry licowej zalecamy nosić wiosną i jesienią, raczej w chłodniejsze dni. Doskonale sprawdzą się, gdy pogorszy się pogoda i spodziewane są opady. Na lato polecamy modele Classic Nylon albo Classic Jogger.

reebok-classic-leather reebok-classic-lthr-m reebok-cl-leather-re reebok-cl-lthr reebok-cl-lthr1 reebok-cl-lthr-pm reebok-cl-lthr-sc-split

 

 

 

reebok-cl-lthr-new-metal,343796398 reebok-classic-lthr-biale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *