Skarpety Happy Socks

on

Szalone warianty kolorystyczne, niebanalny design oraz niestandardowe projekty – to głównie te cechy sprawiają, że produkty Happy Socks cieszą się tak ogromną popularnością – obecnie marka Happy Socks dostępna jest w 50 krajach z całego świata.

 „W pochmurny kwietniowy dzień…”

Idea produktów Happy Sock narodziła się w pochmurny kwietniowy dzień w 2008 roku, kiedy to znów przedłużająca się zima mocno już dawała o sobie znać. Dwaj szwedzcy projektanci wpadli na pomysł, by rzeczy, które codziennie nam towarzyszą mogły stać się kolorowym optymistycznym akcentem, który poprawi humor nawet w najbardziej szary dzień. Oryginalne produkty zdobyły serca konsumentów i w ciągu niespełna czterech lat szturmem podbiły świat.

happy-socks-skarpety-stripe

Grono wielbicieli

Skarpety Happy Socks posiadają wielu wielbicieli – a ich grono wciąż się powiększa. Nic dziwnego! Produkty te mogą stanowić świetny prezent na urodziny, rocznicę czy inne święto. Oprócz skarpet firma oferuje również m. in. rajstopy, bieliznę damską i męską, jak również całe wesołe zestawy.Warto dodać, iż oprócz tego, że oryginalne skarpety wywołają uśmiech na twarzy nawet największego pesymisty, są one doskonałej jakości – produkowane są z takich materiałów jak bawełna, poliamid, nylon.

happy-socks-skarpety-shroom

Special Special

Tak nazywa się limitowana edycja, którą fanom marki zaserwowali producenci. Na produktach z tej serii spotkać można wzory z oryginalnymi detalami. Edycja Special Special dostępna jest w wybranych sklepach w różnych zakątkach świata.

happy-socks-skarpety-artsy

 

 

happy-socks-skarpety1

Skarpety Happy Socks można kupić w Sizeer i Galeriamarek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *