Trampki Nike Stefan Janoski

on

Nike Stefan Janoski to but, który jest perełką w deskorolkowym świecie. Jego cechy funkcjonalne sprawiają, że skaterzy niezmiennie od lat wybierają ten model, by uprawiać swój ukochany sport. Prócz niezaprzeczalnych walorów użytkowych trampkom Nike Stefan Janoski nie sposób odmówić również elegancji i dobrego stylu, co w świecie skateboradingu nie jest cechą powszechną.

nike-zoom-stefan-janoski-se

Trampki Nike Stefan Janoski – wygoda i dobry styl

Trampki Nike Stefan Janoski dzięki temu, iż  są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a przy tym cechują się wysokimi walorami estetycznymi mają swoich fanów na całym świecie. Sprawdźmy, jakie cechy sprawiają, że liczba wielbicieli regularnie się zwiększa.

nike-zoom-stefan-janoski-cnvs-prm

Za co fani kochają trampki Nike Stefan Janoski? Przede wszystkim ich miłość uwarunkowana jest jakością obuwia – cholewka buta wykonana jest z wysokiej klasy materiałów – w zależności od konkretnego modelu ze skóry, zamszu, czy materiałów tekstylnych. Zastosowana w butach technologia Nike Zoom zapewnia doskonałą amortyzację, co w czasie uprawiania skate boradingu ma kolosalne znaczenie. Minimalistyczny opływowy kształt zawdzięczamy specjalnej konstrukcji, która łączy cholewkę z podeszwą zewnętrzną. Stabilizację stopie zapewnia jednoelementowa powłoka, która została zastosowana w od pięty do śródstopia.

Wielu fanów twierdzi, że to właśnie trampki Nike Stefan Janoski są królem wśród butów skate, czy i Wy uważacie podobnie…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *