Trampkowe love – Vansy

on

Odwaga w eksperymentowaniu z wykończeniami i kolorystyką, dbałość o każdy detal, oryginalny styl i niesłabnąca jakość – właśnie dzięki tym wyróżnikom amerykańska marka Vans wypracowała sobie w świecie mody bardzo mocną pozycję. Ich butów nie pomylimy z żadnymi innymi! Vans jak nikt inny rozumie gusta młodych ludzi, wpisując się doskonale ze swoimi produktami w streetowy trend. Między innymi dzięki tej marce trampki przestały być kojarzone wyłącznie z zajęciami z wychowania fizycznego, stając się jednocześnie wyznacznikiem indywidualności i niepowtarzalnego stylu.
shoe-sk8hi-mte-honey

 

Vansy dla każdego

Trampki Vans to nie tylko propozycja dla nastolatków, ale również dla fanów ulicznej mody, osób związanych ze światem sportu, czy też pań które chcą się przekonać, że można być kobiecą również bez obcasów. Trampki te na dobre zagościły już lookbookach znanych sieciówek oraz w stylizacjach blogerów modowych. Charakterystyczny design ani na chwilę nie pozostaje w tyle za światowymi trendami.

vans-old-skooljpg

Stylizacje z trampkami

Vansy można tak naprawdę nosić do wszystkiego. Świetnie wypadają zarówno w stylizacjach typu street, jak i w połączeniu z klasycznym lookiem. Ktoś mógłby powiedzieć, że są to proste trampki na każdą okazję i jest w tym nieco prawdy, jednak jak dorzućcie je do swojej kolekcji butów, sami przekonacie się w czym tkwi ich fenomen!

vans-authentic40768 vans-classic-slip-on vans-iso-2-mid,35

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *