Kolorowe skarpetki ze śmiesznymi wzorami

on

Skarpetki, czyli niepozorny dodatek, który dla jednych jest zwykłym elementem bielizny, a dla innych wręcz przeciwnie – odjechanym w kosmos, dizajnerskim dodatkiem. Zarówno dla jednej grupy, jak i drugiej największym zmartwieniem jest to, gdy w praniu jedna z ulubionych skarpetek zginie w tajemniczych okolicznościach…

Koszmar czy szansa na sukces?

W tym przypadku dla tych, którzy skarpety uważają za niezbędny element stroju to tragedia. Tym bardziej, jeśli nie mają drugiej identycznej pary. Natomiast dla tych, którzy uwielbiają różnorodność, okazuje się to być świetną próbą kreatywności, dzięki której można łączyć jedną kolorową skarpetę z zupełnie inną. I to właśnie z myślą o tych, którzy uwielbiają niekonwencjonalne dodatki, powstały kolorowe, śmieszne, wzorzyste i zaskakująco intrygujące skarpetki. Happy Socks, Freak Feet, Zooksy, Nanushki, Spox Sox to tylko nieliczne z marek, które pomogą Ci uzupełnić swoją kolekcję lub kupić ciekawy prezent dla najbliższych.

Skarpetkowe love

Uwielbiasz się wyróżniać, a streetwear króluje w Twojej szafie? Lubisz łączyć pozornie całkowicie różne style, aby w konsekwencji stworzyć zaskakująco interesujący look? Znasz najnowsze kolekcje kicksów, daty wyczekiwanych premier i nie boisz się wyglądać inaczej, niż inni by tego oczekiwali? Właśnie dla takich osób jak Ty, które chcą przełamać klasyczny wygląd, albo jeszcze bardziej wyrazić swój zwariowany charakter, powstały kolorowe skarpetki ze śmiesznymi wzorami. Zwykłe kolorowe paski, skarpetki różniące się kolorem w ramach jednej pary, a może nadruk w smakowite fast foody lub urocze zwierzęta? Najchętniej wszystkie z nich widzielibyście w swojej kolekcji?

Zakryte czy odsłonięte?

Masz już pokaźny zbiór kolorowych skarpetek ze śmiesznymi wzorami. Możesz wybierać odcień w zależności od reszty otfitu, a także wzory idealnie odzwierciedlające Twój nastrój. Jednak tutaj pojawia się pytanie – zasłonić je wysokimi butami i nogawką spodni, która załamuje się na brzegu Twoich ulubionych kicksów? A może wręcz przeciwnie – odsłonić je i pokazać światu, a długie spodnie podwinąć, aby skarpetki były jeszcze bardziej widocznie? Dla nas wybór jest prosty! Oczywiście należy je odsłonić i w trakcie szarego dnia pokolorować go ciekawymi dodatkami! A Ty, jaką masz receptę na to, aby wyróżnić się na tle szarości miasta?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *